Dom

EYE Poker Cheat Center

Chiny EYE Poker Cheat Center Certyfikaty
Chiny EYE Poker Cheat Center Certyfikaty
Thanks for your professional service and high quality products.

—— Mr. Smith

wonderful purchasing experience! looking forward to doing business with you again!

—— Tony

Easy to talk with, very professional and fast service, the product quality is super good, much better than I ordered from other companies.

—— Michael

We trust the quality of your products. Keep this going, and we will establish a long-term trade relationship with you.

—— Mr. Benson

Im Online Czat teraz

EYE Poker Cheat Center

1 2 3 4 5 6
EYE Poker Cheat Center EYE Poker Cheat Center EYE Poker Cheat Center EYE Poker Cheat Center EYE Poker Cheat Center EYE Poker Cheat Center
EYEPCC 1 EYEPCC 2 EYEPCC 3 EYEPCC4 EYEPCC 5 EYEPCC6
Szczegóły firmy:
Rodzaj działalności : Producent
Dystrybutor / Hurtownik
Eksporter
Sprzedawca
Rynek Główny : Na calym swiecie
marki : EYEPCC
Ilość pracowników : 10~50
Coroczne wyprzedaże : 1,000,000-9,000,000
Rok założenia : 2000
pc Export : 90% - 100%

Nasza firma, EYE Poker Cheat Center, została założona w 1998 roku z kapitałem zakładowym w wysokości 8 milionów USD. Jesteśmy profesjonalnym producentem urządzeń do oszustw hazardowych w Chinach, prowadzących interesy na całym świecie.

Naszymi głównymi produktami są oznaczone karty do gry, analizator pokera, oznakowane soczewki kontaktowe, aparat do skanowania znaków, kości do oszukiwania, oznaczone płytki Mahjong, niewidoczny atrament itd. - wykonujemy wszelkiego rodzaju urządzenia do oszukiwania dla wszystkich form hazardu. Produkty te zostały sprzedane do Wielkiej Brytanii, Ameryki, Japonii, Włoch, Rosji, Azji Południowo-Wschodniej i wielu innych krajów. Informacje zwrotne od naszych klientów na temat tych produktów są dość dobre ze względu na rozsądną cenę, dobrą jakość i doskonałą obsługę.

Współpracujemy z Chinese Institute of Electronic w zakresie badań i rozwoju naszych produktów, które z roku na rok przyczyniają się do modernizacji tych produktów i umożliwiają nam tworzenie coraz większej liczby produktów spełniających zróżnicowane wymagania klientów w zakresie hazardu.

Działamy w tej linii od wielu lat, zawsze poświęcając się opracowywaniu i ulepszaniu naszych produktów, aby zaspokoić wymagania i wymagania naszych klientów. Będziemy nadal starać się, aby nasi klienci mogli uzyskać sytuację korzystną dla wszystkich.

Nasza firma znajduje się w dzielnicy Baiyun w Guangzhou, jednym z trzech największych miast w Chinach. Międzynarodowe lotnisko Baiyun jest gdzieś w pobliżu, więc jest bardzo wygodne dla tych klientów, którzy chcą mieć bezpośrednie doświadczenie z naszymi produktami, aby dostać się do naszej firmy na wizytę.

Hazardziści nie mogą być zbyt ostrożni w wyborze oszustów, które zamierzają zabrać do miejsca hazardu. Jeśli chodzi o kupowanie urządzeń do oszustw hazardowych, gracze powinni podejść do firmy, która zasługuje na ich zaufanie, tak jak nasza firma - EYE Poker Cheat Center!

Szczegóły kontaktu
EYE Poker Cheat Center

Osoba kontaktowa: Mr. SAIL

Tel: 0086-13622299958

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)