Dom

EYE Poker Cheat Center

dobra jakość Zaznaczone soczewki kontaktowe na sprzedaż
dobra jakość Zaznaczone soczewki kontaktowe na sprzedaż
Thanks for your professional service and high quality products.

—— Mr. Smith

wonderful purchasing experience! looking forward to doing business with you again!

—— Tony

Easy to talk with, very professional and fast service, the product quality is super good, much better than I ordered from other companies.

—— Michael

We trust the quality of your products. Keep this going, and we will establish a long-term trade relationship with you.

—— Mr. Benson

Im Online Czat teraz

EYE Poker Cheat Center

1
EYE Poker Cheat Center
EYE Poker Cheat Center

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Rynek Główny : Na calym swiecie
marki : EYEPCC
Ilość pracowników : 100~200
Coroczne wyprzedaże : 1,000,000-20,000,000
Rok założenia : 2000
pc Export : 80% - 90%

Nasza firma, EYE Poker Cheat Center, została założona w 1998 roku z kapitałem zakładowym w wysokości 8 milionów USD. Jesteśmy profesjonalnym producentem urządzeń do oszustw hazardowych w Chinach, prowadzących działalność na całym świecie.

Naszymi głównymi produktami są oznaczone karty do gry, analizator pokera, oznaczone soczewki kontaktowe, aparat do skanowania mark, kości do gry, zaznaczone płytki Mahjong, niewidoczny atrament i tak dalej - produkujemy wszelkiego rodzaju urządzenia do oszustw dla wszystkich form hazardu. Produkty te zostały sprzedane do Wielkiej Brytanii, Ameryki, Japonii, Włoch, Rosji, Azji Południowo-Wschodniej i wielu innych krajów. Informacje zwrotne od naszych klientów na temat tych produktów są dość dobre ze względu na rozsądną cenę, dobrą jakość i doskonałą obsługę.

Współpracujemy z Chinese Institute of Electronic w zakresie badań i rozwoju naszych produktów, co przyczynia się do ulepszania tych produktów z roku na rok i pozwala nam tworzyć coraz więcej produktów spełniających różnorodne wymagania klientów w zakresie hazardu.

Jesteśmy w tej branży od wielu lat, zawsze poświęcając się rozwijaniu i ulepszaniu naszych produktów, aby zaspokajać potrzeby i wymagania naszych klientów, a my nadal będziemy starali się, aby nas i nasi klienci uzyskali sytuację, w której wszyscy wygrywają.

Nasza firma znajduje się w Baiyun District w Guangzhou, jednym z trzech najwyższych miast w Chinach. Międzynarodowe lotnisko Baiyun jest gdzieś w pobliżu, więc jest to bardzo wygodne dla tych klientów, którzy chcą mieć bezpośrednie doświadczenia z naszymi produktami, aby dostać się do naszej firmy na wizytę.

Hazardziści nie mogą być zbyt ostrożni w wyborze urządzeń do oszustwa, które zamierzają zabrać do hazardu. Jeśli chodzi o kupowanie urządzeń do oszustw hazardowych, gracze powinni zwracać się do firmy, która zasługuje na ich zaufanie, podobnie jak nasza firma - EYE Poker Cheat Center!

Szczegóły kontaktu
EYE Poker Cheat Center

Osoba kontaktowa: Mr. SAIL

Tel: 0086-13622299958

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)