Dom ProduktySystem monitorowania gry w pokera

Perspective Table System Poker Game Monitoring System With Scanning Camera

Chiny EYE Poker Cheat Center Certyfikaty
Chiny EYE Poker Cheat Center Certyfikaty
Thanks for your professional service and high quality products.

—— Mr. Smith

wonderful purchasing experience! looking forward to doing business with you again!

—— Tony

Easy to talk with, very professional and fast service, the product quality is super good, much better than I ordered from other companies.

—— Michael

We trust the quality of your products. Keep this going, and we will establish a long-term trade relationship with you.

—— Mr. Benson

Im Online Czat teraz

Perspective Table System Poker Game Monitoring System With Scanning Camera

Perspective Table System Poker Game Monitoring System With Scanning Camera
Perspective Table System Poker Game Monitoring System With Scanning Camera Perspective Table System Poker Game Monitoring System With Scanning Camera Perspective Table System Poker Game Monitoring System With Scanning Camera Perspective Table System Poker Game Monitoring System With Scanning Camera

Duży Obraz :  Perspective Table System Poker Game Monitoring System With Scanning Camera

Szczegóły Produktu:
Place of Origin: CN
Nazwa handlowa: EYE
Orzecznictwo: ISO9001
Model Number: PMS-010
Zapłata:
Cena: Negotiable
Packaging Details: CARTON
Payment Terms: T/T,Western Union,MoneyGram
Szczegółowy opis produktu
Obiektyw aparatu: szpiczasty otwór w kamerze Rozmiar kamery: mały rozmiar
Typy tabel: Stół Texas Holdem, stół Baccarat lub dowolny inny stół hazardowy Użycie: czytanie zwykłych kart do gry
Gry: Texas Holdem, Omaha, Baccarat i tak dalej obszar zastosowania: pokerowe oszustwo
High Light:

playing card cheating

,

playing card scanner

Perspektywiczny system stołowy ze skanowaniem kamery na zwykłe karty do gry

Nasza firma specjalizuje się w produkcji wszelkiego rodzaju urządzeń do oszustw dla wszystkich form hazardu, w tym gier pokerowych, gier Mahjong, gier w kości i gier Domino. Nasze produkty do oszukiwania mogą być wykorzystywane do gier hazardowych, prywatnych gier, rozrywki i samoobrony podczas grania w te gry.

Przeznaczony do czytania nieoznakowanych kart do gry:

Gracze pokera nie mogą być zbyt ostrożni przy wyborze urządzenia do oszustwa, które zamierzają zabrać do hazardu. Aby uniknąć przyciągania uwagi lub wzbudzania podejrzeń innych graczy w pokera, zwykle ukrywamy naszą kamerę skanującą jako codzienny przedmiot, taki jak kluczyk, zapalniczka, skórzany pas, bank mocy i tym podobne. Cechą wspólną tych aparatów jest to, że wszyscy oni muszą pracować z zaznaczonymi kartami do gry, aby ukończyć zadanie oszukiwania. W tym artykule przedstawimy Wam rodzaj specjalnej kamery, która potrafi czytać nieoznakowane karty do gry.

Mały rozmiar i dobre ukrycie:

Kamera jest zazwyczaj montowana na stole Texas Holdem, stole Baccarat i innych stołach hazardowych. Stół, który został naprawiony przy pomocy naszego najnowszego aparatu do oszukiwania, nosi nazwę stołu perspektywicznego dla kart nieoznakowanych. Przy małym rozmiarze i dobrym ukryciu aparat nie zostanie odkryty przez innych graczy.

Znajdź partnera za kulisami, aby Ci pomóc:

Gdy grasz w pokera, włącz aparat, a następnie odczytaj nie oznakowane karty, których używasz do grania pod dowolnym kątem, nawet jeśli karty są zakryte. Po przeczytaniu kart, wyśle ​​je do telewizora za kulisami. Twarze pokera będą wyświetlane na ekranie telewizora. Aby skutecznie oszukiwać, musisz znaleźć partnera za kulisami, aby powiedzieć, co jest na ekranie potajemnie przez słuchawkę. Korzystając z naszego najnowszego stołu tematycznego, musisz tylko używać zwykłych kart do gry. Jeśli chcesz, możemy przetworzyć Twój stół za pomocą specjalnego aparatu na stół perspektywiczny.

Dla Twojej informacji:

Nasza firma działa w tej branży od wielu lat, zawsze stosując najnowszą i najbardziej zaawansowaną technologię do procedury tworzenia naszych produktów do oszustwa. Mamy klientów z całego świata, a ich opinie na temat naszych produktów są całkiem dobre ze względu na rozsądną cenę, wysoką jakość produktów i dobrą obsługę. Tak więc, jeśli szukasz aparatu do skanowania, który może pomóc ci oszukać w grach pokerowych bez używania oznaczonych kart, dlaczego nie spróbować z kamerą perspektywiczną? Mamy pewność, że to oszustwo Cię nie zawiedzie. Prosimy o kontakt z nami, jeśli interesuje Cię nasza kamera perspektywiczna lub inne produkty do oszustwa.

Szczegóły kontaktu
EYE Poker Cheat Center

Osoba kontaktowa: sales

Tel: +8613622299958

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)